Імпорт молочних продуктів з України в Казахстан з початку року скоротився майже на чверть

Казахський портал LS розмістив інфографіку, як змінився товарообіг Казахстану з Україною за перше півріччя. Використано дані Комітету держдоходів Казахстану.
Експорт із Казахстану в Україну за І півріччя 2022 року перевищив $208 млн, що на 2,7% менше, ніж за аналогічний період 2021 року. Головними товарами є нафтові гази та газоподібні вуглеводні (пропан, бутан, природний газ). Їх постачання збільшилося на 27,8%. Також Казахстан продавав Україні вугілля, добрива, феросплави, металопрокат, необроблений цинк, сірку, рис тощо.
У той же час імпорт із України за звітний період скоротився на 38,3%, до $117,5 млн. З України завозилися кондитерські вироби, молочні продукти (скорочення імпорту на 23,9%) , м’ясо птахів, ліки, обладнання, папір, картон, меблі, вироби з кераміки та чорних металів.
Докладніший склад найменувань вказаний в інфографіці LS:
Читайте також
З початку нового маркетингового року на експорт пішло 40 тис. тонн зерна
Cargill розширює переробку сої у Бразилії
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Відверто про сезон 2024/25 та очікування на 2025/26
Польща обурилась, що у ЄС не надали подробиць угоди з Україною
Сербія очікує зростання виробництва пшениці на 24,3% у 2025 році
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом