IFC зацікавлена в проєктах із глибокої переробки

Українському агросектору варто розвивати більш глибоку переробку. Агровиробники зараз цікавляться цим напрямом, і IFC намагається їм допомогти в реалізації таких проєктів.
Про це розповіла голова представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні Олена Волошина під час конференції BLACK SEA GRAIN.KYIV.
«IFC профінансувала біогазовий завод МХП, ще один проєкт із переробки сої знаходиться в роботі. Другий напрям, яким ми займаємося, — це залучення на український ринок глобальних гравців для того, щоб вони в Україні будували переробні підприємства. Це теж дуже перспективний напрям», — зазначає Олена Волошина.
За її словами, в IFC є програма, за якою Міжнародна фінансова корпорація разом із клієнтом може підготувати проєкт, розробити бізнес-план і потім профінансувати його. В Україні за допомогою такого інструменту вже реалізовано два проєкти.
Читайте також
Преслав Райков, Eleen Marine Group, Болгарія – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
У менеджменті Kernel відбулися зміни
Прибуток John Deere у третьому кварталі впав на чверть
Експортні ціни на ячмінь в Україні зростають на тлі низької пропозиції
Прогнози дощів у Кот-д’Івуарі чинять тиск на ціни на какао
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом