Хаб для українського зерна створять у Кенії

Глава української держави Володимир Зеленський та президент Кенії Вільям Руто досягли угоди про імпорт зерна, яка допоможе африканській країні покращити продовольчу безпеку. Про це пише Kenyans.co.ke.
Руто заявив, що Україна є великим експортером пшениці, а Кенія — одним із найбільших імпортерів зерна з європейської країни, незважаючи на війну, яка перервала експорт.
«У Нью-Йорку провели переговори з Володимиром Зеленським, який зобов’язався створити зерновий хаб у порту Момбаса, щоб вирішити проблему нестачі продовольства в Східній Африці», — зазначив Руто.
За словами секретаря Кабінету міністрів із закордонних справ Кенії Альфреда Мутуа, який був присутній на зустрічі в Нью-Йорку, склад зерна в порту Момбаса також сприятиме соціально-економічній стабільності в регіоні Східної Африки, який довгий час страждав від посухи.
Читайте також
Кабмін спростив ввезення обладнання для інвесторів
Китай продовжив розслідування щодо канадської каноли до березня 2026 року
Кабмін продовжив дію пільгових кредитів для аграріїв ще на рік – до квітня 2027 року
Продаж сільгосппродукції США зросте на $8 млрд за підсумками угоди з Японією
Кабмін готує програму страхування воєнних ризиків для бізнесу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом