«Ґудвеллі Україна» планує розширити потужності

Джерело:  PigUA
свинарство

Компанія «Ґудвеллі Україна» планує розширитися, збільшити поголів’я на наявних комплексах дорощування, а також на відгодівельниках. Про це повідомив територіальний керівник виробництва «Ґудвеллі Україна» Сергій Генсецький.

За його словами, 2023 рік у фінансовому плані був гарним для компанії.

«Чимало господарств в Україні збільшили поголів’я свиноматок, але ринок потроху перенасичується. Водночас кількість населення зменшується, тож споживання свинини впало. Тому ми не робили ставку на збільшення маточного стада. Натомість більше інвестували в зменшення собівартості виробництва: ставили економні двигуни для системи вентиляції, утеплювали приміщення тощо», – сказав Генсецький.

Він зазначив, що через російські удари по енергетичній інфраструктурі торік виробництво подорожчало, оскільки користувалися генераторами, коли не було електрики.

«Наприклад, генератор на комбікормовому заводі має потужність 1,2 МВт, що автоматично підняло вартість виготовлення кормів. Утім, ціна на свинину тоді була високою, тож це було прийнятно. Однак ми розуміємо: настане час, коли ринок перенасититься свининою, і виробництво може стати збитковим. Ми це відчуваємо, попри те, що ціна на живець свиней трохи підвищується, але ми не можемо підняти ціну до колишнього рівня. Гадаю, в другій половині року вже не буде зростання ринку», – сказав він.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!