Group DF і Hyundai Engineering збудують хімічний індустріальний парк у Рівному

Джерело:  Latifundist.com
удобрение

Group DF International спільно з Hyundai Engineering Co. Limited збудують промисловий хімічний індустріальний парк у місті Рівному. 12 квітня 2024 року у Відні засновник і голова Group DF Дмитро Фірташ і виконавчий  директор Hyundai Engineering Хієон-Сунг Хонг підписали угоду, яка дала старт цьому проєкту.

Про це повідомила пресслужба Group DF.

В рамках цього проєкту передбачено будівництво заводів із виробництва «екологічно чистого» аміаку, азотних добрив та інших похідних хімічних продуктів, він також включає створення першого в Україні виробництва водню та аміаку на основі відновлюваних джерел електроенергії.

«Упевнений, що підписаний сьогодні стратегічний документ є дуже важливим для майбутнього відновлення України. Цей проект здатний змінити роль української хімії та української економіки на промисловій карті ЄС. Компанія, з якою ми починаємо працювати, має колосальний досвід та експертизу в галузі проєктування та будівництва промислових обʼєктів. Новий стратегічний бізнес-альянс може надати хорошу синергію», — заявив Роберт Шетлер-Джонс, виконавчий директор Group DF International GmbH.

«У наших країн дуже схожий досвід. 70 років тому через війну наша економіка була знищена і ми її відбудовували. З нашого досвіду ми знаємо, що дуже важливо відбудувати інфраструктуру та промислові об’єкти. Тому ми вважаємо, що співпраця між нашими компаніями має символічне значення. Ми сподіваємося, що наш практичний досвід у проєктуванні та будівництві великих промислових обʼєктів в ЄС та в Азії буде корисним і в Україні», — зазначив Хієон-Сунг Хонг.

Як повідомлялося, 15 листопада 2023 року Group DF уклала меморандум про взаєморозуміння з Hyundai Engineering Co. Документ передбачає співпрацю сторін шляхом створення спільних інвестиційних проєктів у галузі виробництва добрив. Зокрема, йдеться про плани щодо спільної реалізації проєктів будівництва нових та реконструкції існуючих хімічних заводів, що належать Group DF.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!