Господарство з Чернігівщини експортує до Британії солодку кукурудзу

Солодка кукурудза, вирощена у фермерському господарстві біля Чернігова у Киселівці, поїде до Лондона вже за кілька днів.
Про це «Суспільному» розповів фермер Сергій Ременець.
«Зараз ми збираємо всі документи і готуємось до цього, в нас уже запрацювала холодильна камера, до Лондона сім днів дороги», — розповів він.
Фермер уточнив, що кукурудза вирощується на зрошуваних полях, а урожай збирають вручну і закидають на конвеєр. Качани у цеху чистять вручну. З одного гектара збирають 50-60 тис. качанів.
«Під кожний ряд в нас йде полив. Тому рослина нічого не потребує і достатньо отримує живлення, а у воді для неї є всі корисні речовини. На деяких рослинах по два качани. Це додатковий бонус і другий врожай», — уточнив Сергій Ременець.
Він зазначив, що загалом засадили кукурудзою 14 га. Ці землі були під окупацією у березні 2022 року, а на базі підприємства жили росіяни.
Читайте також
На Прикарпатті стартувала посівна сої, соняшника та кукурудзи
ОАЕ розвиває вертикальне фермерство замість імпорту овочів
Туреччина починає продаж держзапасів кукурудзи, що знизить ціни всередині країни т...
На Буковині створять індустріальний парк із переробки ягід і фруктів
Бразилія прогнозує зростання виробництва та експорту свинини, незважаючи на зроста...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом