Головна проблема на ринку пшениці зараз — майже повна відсутність активного попиту імпортерів

Джерело:  Latifundist
Україна

Ринок пшениці минулого тижня залишався під тиском, ціни знижувалися. Про це повідомляє White Brokers.

На умовах DAP-порт ціни були на рівнях:

  • продовольча пшениця — 213 $/т,
  • пшениця 3 класу — 219 $/т,
  • пшениця 2 класу — 222 $/т.

«Ключова проблема ринку — практично повна відсутність активного попиту з боку зовнішніх покупців. Українська пшениця наразі втрачає конкурентоспроможність через агресивну цінову політику російських експортерів, які активно нарощують пропозицію на традиційних для України напрямках», — зазначають брокери.

У сегменті FOB/CIF торгова активність мінімальна — угоди укладались поодиноко або не укладались взагалі. Ринок характеризується значним розривом між очікуваннями продавців і покупців, який становить близько 3–4$/т.

В умовах слабкого попиту продавці змушені або переглядати свої цінові орієнтири, або відкладати продажі в очікуванні покращення кон’юнктури. Водночас відсутність підтримки з боку зовнішніх ринків і висока конкуренція обмежують потенціал для відновлення цін найближчим часом, додали брокери.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

Secret Link