«Гадз» виходить на ринок США
Фермерське господарство «Гадз» з Тернопільщини відправило першу дегустаційну продукцію у торговельні мережі США.
Про це підприємство повідомило на своїй сторінці у фейсбуці.
«Дегустаційна палета із продукцією ФГ «Гадз» відправилась до декількох мереж в США. Вже зовсім скоро наші соки, чипси та джеми роз’їдуться по штатах і ми зможемо розширити ринок та показати якість української продукції», – йдеться у повідомленні компанії.
Відзначимо, що ФГ «Гадз» є одним із найбільших виробників яблук в Україні. Господарство експортує яблучні чипси до міжнародної мережі супермаркетів Lidl, а також постачає продукцію до Ізраїлю, Гонконгу, Індії та країн ЄС і Азії.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Велика Британія посилює правила проти вирубки лісів у ланцюгах постачання кави, ка...
Жнива в Tekom Agro Group стартували з обмолоту озимого ячменю
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом