Ф’ючерси на малайзійську пальмову олію подешевшали на тлі низького експорту продукту
У ході торгів 14 травня на біржі в Куала-Лумпурі ціни на ф’ючерси малайзійської пальмової олії за найактивнішим липневим контрактом знизилися до 3815 ринггітів/т порівняно з рівнем 3868 ринггітів/т на попередньому торговому дні.
Це зниження цін пов’язане з низькою активністю спекулятивних продажів, оскільки учасники ринку очікують на вихід даних про експорт і виробництво пальмової олії в першій половині травня. За оцінками компанії Societe Generale de Surveillance (SGS), за період з 1 по 10 травня експорт малайзійської пальмової олії становив лише 263,4 тис. тонн.
Крім того, на ціни на пальмову олію впливають коливання цін на інші види олії, оскільки всі вони конкурують за частку на світовому ринку.
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026 – Анонсовано програму!
Рекордний врожай гороху без покупця: куди зник попит у 2025/26 МР
Імпорт зерна та олійних культур Китаєм стикається з обмеженнями через слабкий внут...
Подорожчання кормів, оплати праці та енергоресурсів на тлі падіння цін посилило фі...
Пекін може доручити держкомпаніям купити американську дорогу сою, щоб задовольнити...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом