Фрахтування суден для України подешевшало вдвічі

Завдяки відновленню роботи українських портів, вартість фрахтування суден до Туреччини знизилася вже вдвічі.
Наразі помітна тенденція до зростання цін на експортну агропродукцію. Тим часом, витрати на фрахтування суден до Туреччини знизилися вдвічі, а витрати на страхування вантажів – з 4 до 1,5%.
Зниження витрат позитивно впливатиме на стабілізацію роботи українських аграрних підприємств, зазначила міністр економіки України Юлія Свириденко.
Україна поступово нарощує обсяги експорту. У липні українські експортери поставили на зовнішні ринки 2,7 млн тонн зернових, що майже втричі перебільшує показники квітня (1 млн тонн). Наразі триває діалог щодо подовження зарубіжними партнерами квот на вивіз продукції для України.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE: Представте свою компанію ключовим гравцям агро ринку!
З червня мінімальні експортні ціни визначатимуть по-новому
Алжир прогнозує стабільний урожай пшениці та ячменю на 2025/26 МР
Дисбаланс попиту й пропозиції тисне на ціни олійних
У 2025/26 МР ФАО очікує зростання виробництва всіх основних зернових культур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом