FMC підтримує сталий розвиток сільського господарства України

Джерело:  FMC
FMC

Себастія Понс, віцепрезидент FMC та президент у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка), виступив з промовою на 9-му Українському форумі в парламенті Швейцарії. 

На його думку, всі болісно усвідомлюють роль України, коли йдеться про глобальну продовольчу безпеку, особливо з огляду на її важливість у виробництві зернових та олійних культур. Тому головною задачею FMC є підтримка сталого розвитку сільського господарства в Україні, зокрема підтримка її аграріїв, забезпечення доступу до технологій та інновацій там, де вони потрібні. Допомагаючи українським аграріям, компанії, як FMC, можуть зробити свій внесок у продовольчу безпеку: без засобів захисту рослин не існує сільського господарства для зростаючого населення планети. 

«Наш обов’язок — допомогти Україні та зупинити злочини Росії. Уряди та приватний бізнес не можуть ігнорувати цеFMC першою серед компаній в галузі захисту рослин залишила російський ринок. Сьогодні, в рамках програми «Культивуємо Свободу», FMC спрямовує частину свого доходу в Україні на підтримку розмінування українських сільськогосподарських земель та допомогу українським фермерам безпечно повернутися до роботи», — прокоментував Себастія Понс. 

Учасники Українського форуму обговорили агресивну війну Росії проти України та її глобальні наслідки, питання безпеки людини, геополітичних ризиків, боротьби з дезінформацією, розслідування і покарання воєнних злочинів, правової та державної реформи, відбудови. 

«Україна, яка зазнала агресії, бореться за своє майбутнє, за свою свободу, за демократію та справедливість і за дотримання міжнародного права… На кожен 1 долар, який швейцарський уряд декларує як двосторонню допомогу Україні, швейцарські компанії, можливо, сплачують 17 доларів у вигляді податків російській державі та опосередковано фінансують агресивну війну проти України», — зазначив у пості в LinkedIn Андрій Лужницький, голова Українського форуму, почесний консул України у Швейцарії. 

Серед інших доповідачів були Едвард Лукас, старший науковий співробітник Центру аналізу європейської політики та експерт з питань безпеки, Кріста Марквальдер, депутатка Національної ради парламенту Швейцарії, Олександра Матвійчук, лауреатка Нобелівської премії, “Центр громадянських свобод”, Наталія Попович, засновниця One Philosophy Group, співзасновниця Українського кризового медіацентру, Давид Арахамія, депутат Верховної Ради, та, з привітальним словом, Ірина Венедіктова, Надзвичайна і повноважна пані Посол України у Швейцарській Конфедерації. 

Український форум, заснований Українським Товариством Швейцарії, є спільним проєктом Швейцарсько-української міжпарламентської групи дружби та Українського Товариства Швейцарії. Це захід високого рівня, що проводиться з 2014 року в парламенті Швейцарії і надає чіткий, зрозумілий аналіз ситуації в Україні, а також сприяє більш точній і глибшій оцінці подій. 

Корпорація FMC (США) — це міжнародна аграрна наукова компанія, метою діяльності якої є допомога виробникам харчових продуктів, кормів, волокна та біопалива з урахуванням збільшення чисельності населення планети та змін природного довкілля. Інноваційні рішення FMC у сфері захисту рослин, включаючи біопрепарати, підживлення рослин, цифрове та точне землеробство, дають можливість фермерам, агрономам, спеціалістам з догляду за ґрунтом та боротьбі зі шкідниками розв’язувати найскладніші проблеми економічно ефективно, не завдаючи шкоди довкіллю. Сьогодні компанія має близько 6 400 співробітників на більш ніж 100 підприємствах по всьому світу.

FMC розпочала свою діяльність в Україні у 1992 році. Засоби захисту рослин компанії — це провідні інсектициди на основі торгових марок Ринаксипір® та Циазипір®, а також гербіциди та фунгіциди, що є критично важливими для багатьох ключових сільськогосподарських культур в Україні. 

Позначки:, , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox