Фермери Херсонщини отримали майже сотню модульних зерносховищ

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Телеграмі начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
«В умовах війни аграрії Херсонщини продовжують невтомно працювати, не збавляючи темпів. Вже завершується посів ранніх зернових. А зібраний урожай потребує належного зберігання. Через ворожі атаки в регіоні були знищені сотні ангарів та складів, не працює жодний елеватор», – написав Прокудін.
За його словами, це проблемне питання озвучили на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України у серпні 2023 року. І сьогодні аграрії Херсонщини отримали необхідні модульні зерносховища.
Прокудін розповів, що завдяки Міністерству аграрної політики та продовольства України й Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФAO) він передав фермерам Херсонського та Бериславського районів майже сотню модульних зерносховищ.
Начальник ОВА висловив вдячність державі та світовій спільноті за увагу до потреб фермерів, адже вони працюють заради продовольчої безпеки всієї країни.
Як повідомляв Укрінформ, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФAO) розширює програму на Миколаївську та Харківську області, у межах якої фермери зможуть отримати модульні зерносховища.
Читайте також
Анна Платонова, Sunolta Group – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
На експорт пішло 2 млн т української пшениці нового врожаю
Подільське господарство придбає комбайн для саду через дефіцит робітників
Спека в ЄС знижує врожай кукурудзи та стимулює рекордний імпорт
Виробники сиру очікують на пожвавлення продажів уже з кінця літа
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом