Фахівці розповіли скільки коштуватиме тимчасове модульне зерносховище

Джерело:  Elevatorist.com

В умовах блокади портів українські аграрії продовжують пошук швидких рішень для зберігання зерна. Зараз їм активно пропонують користуватися модульними зерносховищами. Це потребує додаткових витрат, і для розуміння ціни можна використовувати досить простий розрахунок — $13-15 за 1 т зберігання.

Про це сайту Elevatorist.com розповів комерційний директор ГК ADEPT GROUP Антон Карпенко.

«В цю ціну входить повний комплект: стінка, тент, система аерації, термометрія. Не входить послуга по монтажу та підготовці майданчика, адже монтаж досить простий і 4 робітники без особливої кваліфікації можуть змонтувати таке сховище самостійно», — пояснив спеціаліст.

При цьому стінка служить більше 20 років, а тент потрібно міняти раз на 4 роки. Вартість тенту від загальної вартості сховища не перевищує 20%.

За словами директора Спілки «Борошномели України» Родіона Рибчинського, якщо замовляти модульні зерносховища у виробників із Північної Америки, то питомі витрати на зберігання складають від $41 до $50 в залежності від типорозміру cховища і з врахуванням вартості обладнання для завантаження зерна.

З урахуванням вартості доставлення доцільно поставляти такі сховища об’ємом від 3 тис. т і більше, вважає Родіон Рибчинський.

Вітчизняні виробники елеваторного обладнання теж зорієнтувалися і вже виготовляють такі зерносховища. Зокрема про це заявив «ЛУБНИМАШ».

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox