Елеватор на Сумщині розширює свої потужності зі зберігання зерна
На елеваторі СФГ «Урожай», що у Сумській області, розширюють потужності зберігання зерна на 23 тис. т. Як зазначив заступник голови СФГ Володимир Шевченко, плани щодо будівництва складів були ще до війни.
Про це розповів Володимир Шевченко виданню Elevatorist.com.
«Ми активно добудовуємо два склади. Один на току — це просто склад з накриттям, будівництво якого вже завершене, і ще один склад зводимо на елеваторі, аналогічний тому, який ми побудували в минулому році», — розповів Володимир Шевченко.
Обидва склади на елеваторі зможуть зберігати по 11,5 тис. т зерна. Також на елеваторі є металічні ємності потужністю 70 тис. т.
«Якщо брати до уваги токи, то загалом ми можемо зберегти десь 150 тис. т зерна. Актуальності будівництва додала війна, адже зараз як ніколи гостро стоїть питання у збереженні зерна майбутнього врожаю. Тому що значний об‘єм зерна кукурудзи минулого сезону ще знаходиться у господарстві, і темпи його відвантаження більш ніж скромні»,— прокоментував Володимир Шевченко.
Позначки:элеватор, Сумська область
Читайте також
Через низькі ціни та низьку рентабельність українські аграрії можуть скоротити пос...
Україна відкличе позови до СОТ за умови, якщо отримає гарантії відсутності обмежен...
Аргентина виконає план продажу у рамках «соєвого долара»
Посуха в Україні заважає сівбі озимини, але сприяє зниженню собівартості кукурудзи
В планах УЗ запропонувати перевезення у власних зерновозах колією 1435 мм за кордоном
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом