Ель-Ніньйо у другій половині 2024 року може змінитися іншим природним явищем
За даними Центру прогнозування клімату (CPC), після продовження протягом року Ель-Ніньйо, у другій половині 2024 р. його може змінити інше погодне явище – Ла-Нінья, яке характеризується надзвичайно низькими температурами у Тихому океані.
Як зазначається, зазвичай Ла-Нінья приносить більше опадів в Австралії, Південно-Східній Азії та Індії та більш суху погоду у Північній та Південній Америці.
При цьому, незважаючи на те, що прогнози, зроблені протягом весняного періоду, як правило, менш надійні, існує тенденція, що спекотна і посушлива погода в Азії і сильніші, ніж зазвичай, дощі в деяких частинах Америки, ймовірно, зміняться нейтральними умовами протягом квітня-червня 2024 р.
Експерти CPC стверджують, що з червня до серпня ймовірність розвитку Ла-Ніньї становить 55%.
Ла-Нінья, ймовірно, позитивно вплине на потенціал виробництва пшениці та кукурудзи в США, а також сої та кукурудзи в Латинській Америці, включаючи Бразилію.
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026 – Анонсовано програму!
Світ мінливих ринків: на чому зароблятиме агробізнес у 2026
Строки подання заявок на концесію двох терміналів в порту Чорноморськ продовжили
Польські садівники побоюються втрати врожаю через найсуворішу зиму за 20 років
Туреччина придбала невелику партію української пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом