Експортний термінал Кернела збільшив обсяги перевалки агропродукції
Агрохолдинг «Кернел» у другому кварталі 2024 фінансового року збільшив пропускну спроможність свого експортного терміналу в 11,2 рази. Обсяг перевалки охоплює декілька видів аграрної продукції, з якою працювала компанія у звітній період.
Про це компанія інформує у звіті за другий квартал 2024 ФР.
«Використовуючи тимчасовий коридор для комерційного судноплавства, створений ВМС України, «Кернел» зміг збільшити пропускну спроможність експортного терміналу в 11,2 рази порівняно з попереднім кварталом до 1 805 тис. тонн у жовтні-грудні 2023 року. Цей обсяг охоплює перевалку зерна, соняшникової олії та соняшникової макухи, а також включає послуги з перевалки, надані третім особам (65 тис. тонн)», — йдеться у звіті.
Обсяг експорту зерна у другому кварталі 2024 ФР зріс у 8,4 рази порівняно з попереднім кварталом і становить 1,7 млн тонн.
Читайте також
Агровиробництво в Україні прискорило темпи зростання
Куба отримала першу партію рису з Китаю
Початок метеорологічного літа відбувся на 1,5-2 тижні раніше середніх багаторічних...
рф посилює торговельний тиск на Вірменію на тлі політичного зближення Єревана з ЄС
Agri Intelligence 2026/27: Ваша стратегічна перевага на ринках насіння, ЗЗР та добрив
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом