Експорт пшениці випереджає торішні показники, кукурудзи – майже вдвічі менше
Станом на 2 жовтня у 2023/2024 МР Україна експортувала 6 млн 676 тис. тонн зернових та зернобобових культур, що на 2 млн 321 тис. тонн менше, ніж торік на аналогічну дату. Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Станом на 2 жовтня експорт української пшениці становить 3 млн 342 тис. тонн, що на 211 тис. тонн більше, ніж торік.
Також українські аграрії експортували 622 тис. тонн ячменю та 0,7 тис. тонн жита.
Експорт української кукурудзи становив 2 млн 689 тис. тонн, що на 2 млн 329 тис. тонн або у 1,8 разів менше, ніж торік.
Також експортовано 36,5 тис. тонн борошна або в перерахунку на зерно 48,7 тис. тонн, що на 11,6 тис. тонн або у майже 1,5 разів більше, ніж торік.
Попередні дані, які публікувало Мінагро щодо експорту зернових та зернобобових, датувалися 29 вересня. Згідно них, у 2023/2024 МР на експорт пішло 6 млн 538 тис. тонн зернових та зернобобових культур.
Читайте також
Таїланд розраховує знизити собівартість кормів за рахунок імпорту кукурудзи зі США
Перша Конопляна Корпорація під загрозою закриття через вимогу повернути грант
Європейські ринки SAF, рослинних олій і протеїнів синхронно посилюються на тлі деф...
Німеччина випередила США за поставками тракторів в Україну
Епоха Китаю як головного імпортера агропродукції добігає кінця — думка
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом