Експорт пальмової олії з Індонезії знижувався з початку року
Індонезія за перші 2 місяці 2024 року реалізувала за кордон 2,9 млн. тонн пальмової олії, повідомили в Міністерстві торгівлі країни. Так, у січні було експортовано 1,89 млн. тонн зазначеної продукції, у лютому – 1,01 млн. тонн.
При цьому, за даними відомства, обидва показники поступаються середньомісячним значенням за минулий рік.
«Попит на пальмову олію знизився через менш конкурентоспроможні ціни порівняно з конкуруючими маслами», – зазначив представник міністерства Бамбанг Вішнуброто.
Він також додав, що ключові країни-імпортери зробили вибір на користь закупівель більш доступних видів олій, зокрема соєвої та ріпакової.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Велика Британія посилює правила проти вирубки лісів у ланцюгах постачання кави, ка...
Жнива в Tekom Agro Group стартували з обмолоту озимого ячменю
Спека в Європі може посилити тиск на світовий ринок пшениці
Тваринництво дозволяє зменшити собівартість вирощування сільгоспкультур
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом