Експорт бразильської яловичини до США скоротився через підвищення мит Трампа
Як повідомила агенція Reuters з посиланням на главу місцевого лобі з яловичини Абієка в середу, експорт бразильської яловичини до США у вересні, як очікується, продовжить падати порівняно з попереднім місяцем. Це пов’язано з підвищенням мит, запроваджених президентом Дональдом Трампом на товари з Бразилії.
Роберто Пероза заявив, що експорт яловичини в США має скоротитися приблизно до 7000 тонн у вересні порівняно з приблизно 9000 тонн у серпні і 30 000 тонн на місяць у період, що передував набуттю чинності митом у серпні.
США були другим за величиною покупцем яловичини з Бразилії, найбільшого у світі експортера, поступаючись лише Китаю. Ситуація змінилася минулого місяця, коли Мексика зайняла цю позицію після того, як Трамп ввів 50% збір на імпорт низки бразильських товарів зі США.
Нові мита додалися до 26,4% імпортного податку, що стягується з бразильської яловичини, що поставляється понад раніше встановлену квоту.
“Втрата нашого другого за величиною ринку має значення”, – заявив Пероса на заході, організованому консалтинговою фірмою Datagro. «Але, як не дивно, навіть за 76,4%-ного збору експорт у США триває завдяки збільшеній конкурентоспроможності».
Читайте також
Срібло вперше в історії перевищило $100 за унцію
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
«Соєві правки»: сезон, що змінює правила гри для ріпаку та сої
Астарта наростила продажі сої у 20 разів
Азія змінює ставлення до ГМО у кормовиробництві через зростання цін
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом