Ефіопія виробить більше пшениці для експорту

Очікується, що урядова ініціатива збільшити виробництво пшениці в Ефіопії призведе до збільшення врожаю на 27% цього сезону, що дозволить країні Африканського Рогу експортувати зерно, повідомляє Вloomberg.
Ефіопія не імпортувала пшеницю в фінансовому році, що закінчився в липні, що допомогло заощадити $ 1 млрд, про це сказав міністр сільського господарства Гірма Аменте.
Міністерство прогнозує врожай пшениці в поточному сезоні до червня наступного року на рівні 19,5 млн тонн проти 15,4 млн тонн у попередній період. За словами міністра, у тому ж році загальне споживання склало 9,7 млн тонн.
Ефіопія планує збільшити площі посівів пшениці на 37% до 5,6 млн га в сезоні, який почався в червні, сказав Гірма в інтерв’ю на Африканському кліматичному саміті в Найробі, Кенія.
Читайте також
Преслав Райков, Eleen Marine Group, Болгарія – спікер BLACK SEA OIL TRADE-2025
У менеджменті Kernel відбулися зміни
Прибуток John Deere у третьому кварталі впав на чверть
Експортні ціни на ячмінь в Україні зростають на тлі низької пропозиції
Прогнози дощів у Кот-д’Івуарі чинять тиск на ціни на какао
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом