«Дунайський аграрій» почав збирати озимий ячмінь
Органічне сільгосппідприємство «Дунайський аграрій» (Одеська область) почав збирати озимий ячмінь.
Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив засновник господарства Роман Дяжук.
Як повідомлялося, «Дунайський аграрій» посіяв французьку сочевицю.
Читайте також
У Єгипті обговорюють збільшення імпорту пшениці з Польщі
В Україні припинили прийом заявок на гранти для вирощування малини через вичерпанн...
У Єгипті планують запустити перше в Африці виробництво стійкого авіаційного пального
ФАО підтримала майже 17 тис. українських фермерів
Квоту на імпорт кукурудзи до Туреччини вибрано на 63%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом