Дочка Nestle отримала від ЄБРР €42 млн на нове виробництво в Україні
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив ТОВ «Волиньхолдінг», дочірньому підприємству Nestle, кредит на суму €42 млн для фінансування інвестицій у розвиток нового виробництва в Україні.
Про це свідчать дані на сайті банку.
«Проєкт сприятиме розвитку нового виробничого майданчика в західній частині України для створення центру виробництва продуктів харчування в регіоні», — повідомили в ЄБРР.
Зазначається, що проєкт сприятиме розвитку нового виробничого об’єкта в західній частині України та збереженню економічної діяльності в місцевому секторі виробництва продуктів харчування. Щодо інклюзивної якості, то проєкт спрямований на збереження засобів існування людей, які безпосередньо постраждали від війни.
Для довідки: Nestlé — найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Штат співробітників — 328 тисяч.
Читайте також
Отримайте Ранній Квиток на центральну агро подію року – BLACK SEA GRAIN.KYIV до 31...
МХП отримав заявки на викуп понад 60% єврооблігацій-2026
Виробництво пшениці в Хорватії зросло на 29% у 2025 році
Собівартість зберігання зерна в рукавах у середньому становить 225 грн/т
Очікується, що ціни на пальмову олію в Китаї демонструватимуть стійке зростання в ...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом