До 2024 року буде викуплено лише 5% сільгоспземель – думка
Агрохолдинги до 2024 року збережуть за собою більшу частину землі, що орендується, однак у довгостроковій перспективі поступляться місцем середнім та малим агрокомпаніям.
Такий прогноз зробив партнер та керівник практики транскордонних суперечок Юридичної групи LCF Ігор Кравцов у коментарі UBR.ua.
Він наголосив, що агрохолдинги зможуть продовжити орендувати землю і не будуть змушені її викуповувати.
За прогнозами Кравцова, через малі обсяги землі, що продається, до моменту старту ринку для юридичних осіб (2024 рік) тільки 3-5% сільгоспземлі буде викуплено.
«Думаю, у перспективі 5 років карта оброблюваної землі трохи зміниться. А от у середньостроковій і довгостроковій перспективі великі агрокомпанії поступово поступатимуться місцем середнім і малим, що обумовлено їхньою економічною ефективністю, що зростає», — вважає Кравцов.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
У ЄС закликають скоротити залежність від поставок сої з-за кордону
Елеватори Сігнет за сезон прийняли понад 295 тис. т зерна
Саудівська Аравія зібрала 1,3 млн тонн пшениці
Експертка озвучила 3 ключові тренди ринку яйця
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом