Депутати підтримали зміни щодо поводження з пестицидами та агрохімікатами

Джерело:  Grow How
удобрения
Верховна Рада України прийняла за основу проєкт Закону №4558, який врегульовує використання пестицидів та агрохімікатів. Про це повідомили пресслужба Мінагрополітики.

Законопроєкт має удосконалити правове регулювання у сфері поводження із пестицидами і агрохімікатами та наблизити законодавство України до законодавства Європейського Союзу у санітарних та фітосанітарних сферах.

Законопроєкт передбачає приведення підстав для заборони застосування пестицидів і агрохімікатів у відповідність до вимог Угоди СОТ про застосування санітарних і фітосанітарних заходів. Також норми документу передбачають підвищення ефективності та прозорості процедури державного випробовування пестицидів і агрохімікатів та розширюють можливості державних органів у питанні боротьби із фальсифікованими пестицидами і агрохімікатами.

У пункті про пакування і маркування пестицидів і агрохімікатів законопроєкт пропонує запровадження вимог, які мінімізують ймовірність помилкового прийняття препаратів за харчовий продукт, напій, лікарський засіб або корм.

Ще одна норма документу передбачаєт посилення боротьби з фальсифікатом, зокрема, шляхом включення поняття фасування у ліцензію щодо виробництва особливо небезпечних хімічних речовин, до яких належить і виробництво пестицидів.

Позначки:, , , , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox