Цукрова галузь Індії закликає підвищити частку етанолу у паливі понад 20%
Представники цукрової галузі Індія закликали уряд підвищити частку етанолу у паливних сумішах понад нинішній рівень у 20%. На думку учасників ринку, країна має достатні виробничі потужності для збільшення випуску біопалива, а розширення програми допоможе скоротити залежність від імпорту нафти.
Питання було обговорене під час зустрічі представників галузі з міністром продовольства Пралхад Джоші. За даними галузевої асоціації виробників цукру та біоенергії, уряд уже розглядає можливість подальшого підвищення частки етанолу, оскільки частина виробничих потужностей наразі залишається недозавантаженою.
Учасники ринку наголошують, що виробництво біопалива з цукрової тростини може стати важливим елементом енергетичної безпеки країни. Висока залежність Індії від імпортної нафти та скрапленого газу робить економіку вразливою до геополітичних ризиків і коливань цін на світових ринках.
Програма змішування етанолу з бензином уже демонструє позитивний ефект. Вона допомагає скорочувати імпорт викопного палива, економити валютні ресурси та забезпечує стабільні доходи для мільйонів фермерів, які вирощують цукрову тростину.
За даними галузі, постачання етанолу в країні стрімко зросло за останні роки — з 38 крор літрів у 2014 році до понад 660 крор літрів нині. Розширення програми, на думку представників галузі, сприятиме розвитку сільських регіонів, зміцненню біоенергетичного сектору та подальшому зниженню залежності країни від імпортних енергоносіїв.
Читайте також
Соя може стати однією з ключових тем під час зустрічі торгових представників США і...
Стрімке потепління на Півдні призводить до висихання верхнього шару ґрунту
Війна рф проти України посилює тиск на фермерів по обидва боки фронту
Будівництво мосту Орлівка – Ісакча може стати новим транспортним коридором між Укр...
Єгипет очікує майже рекордний урожай пшениці та скорочення імпорту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом