Ціни на зернові зростуть через 2-3 тижні — Сольський
Ціни на зерно в українських портах вже зросли. Ще через 2–3 тижні підвищиться й ціна на елеваторах. Про це розповів Міністр агрополітики і продовольства України Микола Сольський у інтерв’ю Forbes.ua.
«Ми говорили з трейдерами й дали їм зрозуміти, що хотіли б бачити, що вони працюють із пшеницею, але вдаватися до адміністративного регулювання не плануємо. Ринок сам усе відрегулює швидше і краще, ніж будь-які державні органи», — зазначив міністр.
Тим часом перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, що ціна зерна всередині країни стане більш-менш врівноважена. Проте вартість зернових не буде максимальною, як міжнародна.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом