Ціни на засоби захисту рослин залишаться стабільними
На тлі підвищення цін на азотні добрива українські аграрії очікували подорожчання засобів захисту рослин. Проте виробники запевняють: суттєвого здорожчання не передбачається. Про це йдеться на SuperAgronom.com у матеріалі: Ринок ЗЗР в Україні: чи зміняться ціни та як на нього вплинуть світові тенденції.
За словами Олександра Мигловця з Ukravit, значного подорожчання пестицидів та агрохімікатів не очікується. Навпаки, деякі діючі речовини можуть навіть знизитися в ціні через профіцит на ринку та великі обсяги імпорту.
Сергій Борисов з DEFENDA LNZ Group зазначає, що головними факторами підвищення цін залишаються логістика, подорожчання сировини та курс валют. У сезоні 2026 року очікуване зростання на 10–15%.
Олександр Каменєв з Bayer додав, що попит на якісні засоби захисту рослин зростатиме через підвищені вимоги до залишків діючих речовин у продукції, орієнтованій на експорт, зокрема до ЄС.
Експерти також відзначають потенційне зростання ринку постпатентних продуктів, які дозволяють здешевити технологію вирощування. Активно розвиваються регулятори росту, прилипачі та стабілізатори рН води.
Читайте також
Економіка 2026-2030: нова архітектура бізнесу
Геополітична напруга на Близькому Сході формує нові витрати для українського агрос...
Україна експортувала продовольства на $4 млрд
Експорт пальмової олії з Малайзії у лютому скоротився на 22,5%
Умови для перезимівлі озимих на Київщині складалися задовільно
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом