Ціни на ячмінь в портах України сягнули 11000 грн/т
На ринку ячменя в Україні спостерігається величезний дефіцит пропозиції, викликаний зайнятістю виробників польовими роботами та сильним зростанням вартості перевезень, а також проблемами з наявністю вільного транспорту для перевезень до портів.
Протягом тижня експортні ціни попиту на фуражний ячмінь в Україні виросли 200-300 грн/т до 10800-10900 грн/т або 222-225 $/т з доставкою до чорноморських портів, а за деякими угодами сягали 11000 грн/т за швидку поставку. У першій половині листопада Україна експортувала лише 58 тис т ячменю (порівняно з 110 тис т за цей період торік), а загалом з початку сезону – 1,15 млн т, що на 57% поступається відповідному показнику минулого року (1,8 млн т).
Високі ціни попиту пов’язані з високими цінами на останніх тендерах, які сягали 257-269 $/т C&F. Проте вчора державна агенція Йорданії скасувала тендер по закупівлі фуражного ячменю через надто високі ціни пропозиції.
Варто зазначити, що попит на пивоварний ячмінь в Україні практично відсутній, а виробники солоду обіцяють повернутись на ринок не раніше весни 2026 року.
Низькі ціни на кукурудзу та збільшення пропозиції ячменю та пшениці нового врожаю з Австралії у січні сильно обвалить попит на український дорогий ячмінь, тому фермерам потрібно скористатись новою хвилею зростання попиту та продавати ячмінь.
Читайте також
У Черкасах запустили новий млин
У жовтні Китай не імпортував жодної тонни сої зі США
Ціни на кукурудзу в Україні стабілізувались на тлі зниження біржових котирувань та...
Запаси пальмової олії в Малайзії досягли багаторічних максимумів
Перший в Україні завод з виробництва біоклею з гороху почав роботу на Житомирщині
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом