Ціни на пшеницю на внутрішньому ринку мають тенденцію до підвищення
Протягом минулого тижня внутрішній ринок пшениці відображав зростання. На олійні культури ціни демонстрували низхідний напрямок, що пояснюється обмеженим попитом з боку переробників.
Про це повідомляє пресслужба Української універсальної біржі.
«За тижневим прогнозом на ринку зернових діапазон цін знаходитиметься на попередньому рівні із тенденцією до підвищення. На олійні буде спостерігатися незначне послаблення», – зазначають аналітики УУБ.
Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 31 жовтня:
– кукурудза – 4 724,55 грн/т (-0,04%);
– пшениця 2 клас – 6 165,59 грн/т (+1,26%);
– пшениця 3 клас – 5 379,11 грн/т (+0,99%);
– пшениця фуражна – 4 541,55 грн/т (+0,97%);
– соняшник – 10 957,29 грн/т (-0,53%).
Минулого тижня світові ціни на соєвий шрот помітно зросли, підтримавши весь олійний комплекс. Протилежна ситуація була на ринку кукурудзи та пшениці, які закрилися нижче.
«Жнива дещо сповільнилися через дощі, однак, загалом темпи збору врожаю не викликають занепокоєння. Оскільки підходить друга половина збору врожаю, очікується, що тиск врожаю на ціни зменшиться», – додають аналітики.
Читайте також
Американські аграрії почали сіяти кукурудзу
Аграріям Дніпропетровщини дозволили працювати цілодобово
Ф’ючерси на малазійську пальмову олію завершили торги у вівторок зниженням
Для аграріїв та переробників з прифронтових територій збільшили компенсацію за куп...
Бангладеш планує імпорт пшениці з Індії на тлі глобального дефіциту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом