Ціни на кукурудзу виросли на 6% на тлі сухої і спекотної погоди в США та атак портів України
Ціни на кукурудзу на біржі в Чикаго продовжують зростати на прогнозах сухої та спекотної погоди в США та на тлі ударів по дунайському порту Рені в Україні.
Вчора на біржі в Чикаго вересневі ф’ючерси на кукурудзу виросли на 6,4% до 220,7 $/т, а грудневі – на 6% до 223,7 $/т.
Вночі 24 липня рф атакувала порт Рені, який після завершення відвантажень з чорноморських портів став одним з основних маршрутів експорту зерна. Ця атака призведе до підвищення страхових платежів та вартості фрахту для барж та малих судів, внаслідок чого знизяться закупівельні ціни та доходи аграріїв в Україні.
Ударами по експортним терміналам України рф, як держава-терорист, провокує зростання світових цін на зерно, щоб отримати максимальні надходження до бюджету, знищити економіку України та посилити шантаж країн Заходу новими потоками мігрантів та світовим голодом.
В наступні 7-10 днів у кукурудзяному поясі США прогнозується спека у 33-38 оС без опадів, а незначні дощі можуть пройти лише через тиждень. Високі температури посилюють стрес для посівів сої та кукурудзи, що особливо критично в період запилення, коли тривала спека може різко знизити урожайність.
За даними щотижневого звіту USDA Crop Progress, станом на 23 липня у США 68% посівів кукурудзи знаходилися у фазі шовкування, а кількість посівів у доброму або відмінному стані цього тижня залишилася на рівні 57% (61% торік).
Експорт кукурудзи з США за тиждень 14-20 липня зменшився на 33% до 310 тис т, а загалом у 2022/23 МР склав 34,232 млн т у порівнянні з 51,08 млн т на цю д
Читайте також
МЕРКОСУР: ключові драйвери. Що важливо для агро ринку сьогодні?
Китай відкрив свій ринок для українського борошна
Напруженість на Близькому Сході призвела до збільшення собівартості виробництва цу...
На Львівщині збудують елеватор та олійно-пресовий завод
Cтавки фрахту продовжують зростати на тлі здорожчання бункерного палива
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом