Ціна на пшеницю впала до 3-місячного мінімуму через експортну конкуренцію
Рекордний російський урожай і робота «зернового коридору» посилили експортну конкуренцію за поставки з Америкою, повідомляє Agriculture.
«Ми переймаємося за Україну та Росію. Вони продовжують заповнювати світовий ринок пшеницею, і їхні ціни набагато нижчі за наші», – сказав Джек Сковілл, віце-президент Price Futures Group.
У четвер Міністерство сільського господарства США (USDA) повідомило, що обсяг експортних продажів американської пшениці за тиждень, що закінчився 24 листопада, становив 162,5 тис. тонн, що значно нижче прогнозів аналітиків, які коливалися від 300 тис. тонн до 725 тис. тонн.
Ціни на пшеницю впали навіть в умовах зменшення прогнозованого врожаю пшениці в Канаді через посушливі умови, повідомляє Статистичне управління Канади.
Французькі посіви, однак, перебувають у хорошому стані перед зимою: приблизно 98 % м’якої пшениці – у хорошому або відмінному стані.
Читайте також
Agri Intelligence 2026/27: Ваша стратегічна перевага на ринках насіння, ЗЗР та добрив
Кенія розширює вирощування олійних культур для скорочення імпортної залежності
Судну з краденим українським зерном після невдачі в Ізраїлі відмовили у розвантаже...
У Німеччині прогнозують зниження врожаю пшениці у 2026 році
В Україні може виникнути дефіцит вагонів-зерновозів навіть за нижчого експорту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом