Cygnet завершила сівбу: найбільше відвели під кукурудзу
Компанія Cygnet («Сігнет») завершила посівну кампанію 2025 року.
Як повідомляє компанія у Facebook, цього року засіяли 16,2 тис. га кукурудзою, 4,0 тис. га — соєю, 3,9 тис. га — цукровим буряком, 2,3 тис. га — соняшником, 1,9 тис. га — озимою пшеницею.
«Почали ми 25 березня з посіву цукрового буряку. Посіяли 1,5 тис. га і зупинились, бо так склались погодні умови. Дощ і сніг стояли майже 10 днів. Потім продовжили, і вже 12 квітня почали соняшник, а 15 — кукурудзу. Тоді ми сіяли три культури одночасно, і впорались повністю лише власною технікою. 12 травня ми завершили посів сої. Загалом терміни посівної цілком хороші. Зараз у плановому режимі виконуємо роботи з догляду за посівами», — розповів заступник генерального директора з рослинництва «Сігнет-Центр» Олександр Шрамко.
Для довідки: ГК Cygnet обробляє 29 тис. га землі в центральній частині України — Житомирській і Вінницькій областях.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом