Corteva Agriscience розпочала нову програму дослідження озимого ріпаку

Джерело:  УкрАгроКонсалт
UkrAgroConsult

Компанія працює над розкриттям максимального потенціалу гібридів ріпаку на полях України, щоб дати можливість фермерам отримати максимальні врожаї

Незважаючи на повномасштабну війну, розв’язану росією проти України, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience в 2022 розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України. Метою програми є дослідження потенціалу гібридів ріпаку передової генетики Corteva в умовах України та виявлення можливості для фермерів отримати максимальні результати в різних умовах вирощування.

«Corteva як науково дослідницька компанія постійно працює над поліпшенням генетики різних польових культур та постійно пропонує фермерам нові гібриди насіння. Щоб краще «відчути» нові гібриди та розуміти, які саме поради з вирощування в кліматичних умовах України краще давати фермерам, ми розпочали цього року детальну наукову програму дослідження ріпаків – аналогічну тим, які раніше започаткували для дослідження гібридів кукурудзи та соняшника. Таким чином ми зможемо підтримати фермерів отримати високі врожаї, що особливо очікує від них весь світ в надзвичайно складних умовах війни», – говорить Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

З перших днів повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України, Corteva припинила комерційні операції в країні-агресорі та стала однією з перших та небагатьох компаній на аграрному ринку, яка заявила про вихід з ринку рф. Corteva категорично заперечує війну як спосіб вирішення конфліктів і зосередила свою діяльність на максимальній підтримці українського фермерства та допомозі постраждалим українцям.

Досліди по новій програмі дослідження ріпаків будуть закладені у восьми локаціях, які знаходяться у різних регіонах України. Вони стосуватимуться використання різних видів добрив, строків та густот посівів, перевірки зимостойкості гібридів, використання на цих гібридах різних фунгіцидів, гербіцидів та стимуляторів росту. Окремо будуть проведені досліди з використання на посівах ріпаку оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N, який фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього, посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.

«Ріпак – це культура, яка дуже важлива для агровиробників України, а завданням Corteva, яка пліч-о-пліч з фермерами робить все необхідне для забезпечення продовольчої безпеки в країні, регіоні та світі, є допомогти їм отримати найкращі результати. Для нас це – висока честь, тому ми високо цінуємо, що патріотична позиція компанії знаходить відгук у сільгоспвиробників, для яких репутація та етичні принципи мають значення», –  зазначив Сергій Резніченко.

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox