CIS Commodity Inspection Services – Cпонсор 17-ї Міжнародної Конференції «BLACK SEA GRAIN»
![](https://ukragroconsult.com/wp-content/uploads/agroimage/da19a14b-e679-4a5c-b031-7704e53e55dc.jpg)
УкрАгроКонсалт раді повідомити, що CIS Commodity Inspection Services буде Спонсором 17-ї Міжнародної Конференції «BLACK SEA GRAIN-2020»
CIS Commodity Inspection Services надає інспекційні послуги з особливою увагою до інспекції імпортної та експортної сільськогосподарської продукції.
Знання та відданість компанії агробізнесу гарантують захист інтересів продавців та покупців. Перевірки проводяться протягом усіх операцій з відвантаження та / або розвантаження; від прибуття судна до завершення вантажних операцій наші інспектори будуть стежити за якістю та кількістю вантажів.
Головний офіс CIS Commodity Inspection Services знаходиться знаходиться в Нідерландах. Компанія надає послуги по всьому світу через мережу офісів, що належать CIS.
CIS Commodity Inspection Services – член IFIA, GAFTA та FOSFA, сертифікований та акредитований ISO 9001-2015 і акредитований SSMO Судан, SAGO Саудівська Аравія та іншими структурами.
Нагадуємо, що 17-а Міжнародна конференція «Black Sea Grain-2020» відбудеться 22-23 квітня в готелі ІнтерКонтиненталь, м. Київ.
Учасники з 25 країн світу вже підтвердили свою участь. Долучайтесь!
Організатор конференції – консалтингова агенція УкрАгроКонсалт. Генеральний Спонсор конференції – ACTAVA TRADING, Офіційні Спонсори – Cerealcom Dolj, Sierentz. Екслюзивний біржевий спонсор – CME Group. Спонсори – Filhet-Allard Maritime, INTL FCStone, ANDE LOGISTICS, GP Global, CIS Commodity Inspection Services. Конференція проходить за підтримки ГАФТА та УЗА.
РЕЄСТРАЦІЯ
РЕКЛАМНІ ПОСЛУГИ
СТАТИ СПОНСОРОМ
НЕТВОРКИНГ
Читайте також
Переробні потужності Болгарії потребують додаткової олійної сировини
Україна та ЄС працюють над створенням єдиного логістичного простору
Пшениця досягла максимуму за 3 місяці, оскільки зерновий ринок очікує переговорів ...
Як уникнути поширених помилок у зернотрейдингу: інсайти з реальних кейсів
Світове виробництво молока у 2025 році має зрости на 0,8%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом