Чорноморським коридором експортовано 27 млн тонн української продукції

Джерело:  ЦТС
фрахт

З початку роботи у серпні чорноморського коридору, який забезпечує Україна, через порти Одеса, південний та Чорноморськ було експортовано 27 млн тонн вантажів.

Про це 28 лютого повідомив віце-премʼєр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков на зустрічі з представниками Комітету з європейських справ парламенту Данії.

Він також додав, що наразі головною метою для портової галузі України є вихід на показники перевалки 2021 року, що передував російському вторгненню.

“Попри системні повітряні атаки Український коридор – тимчасовий коридор Чорним морем – працює і нарощує ефективність. Від початку його роботи у серпні було відправлено майже 27 мільйонів тонн вантажів, 70% якого – українська агропродукція. Зараз головна мета –  вийти на стабільні показники рівня 2021 року”, – заявив посадовець.

“Результати останніх місяців вже підтверджують, що це досяжна ціль. У січні, зокрема, завдяки роботі Українського коридору податкові надходження зросли майже на чверть порівняно із запланованими. Це вперше з часів повномасштабного вторгнення”, – зауважив він.

Нагадаємо, що станом на кінець минулого тижня показник експорту Чорноморським коридором складав 26 млн т.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!