Чернігівське господарство вирощуватиме гарбузи замість льону і зернових
ФГ «Льон-канат», що в місті Городня на Чернігівщині, вирошувало льон та виробляло льоновокно. В умовах воєнного стану перейшло на вирощування зернових. А зараз планує засіяти всі 300 га гарбузами.
Про це повідомляє Городнянська міська рада.
Керівник фермерського господарства Микола Степанцов розповів, що вони вже
переробили сівалку під стандарти гарбузових посівів з міжряддями у 1,4 метра та замовили необхідне обладнання для збирання і переробки майбутнього врожаю – три комбайни, мийку і сушарку для зерна.
Підприємство планує засіяти всі 300 га наявних земель двома сортами гарбузів. Половину площ – елітою сорту Український багатоплідний, і ще половину – насінням першої репродукції ранньостиглого сорту Китайка.
У «Льон-канаті» працює 4 працівника, ще 2 візьмуть на час збору врожаю.
Читайте також
У Єгипті обговорюють збільшення імпорту пшениці з Польщі
В Україні припинили прийом заявок на гранти для вирощування малини через вичерпанн...
У Єгипті планують запустити перше в Африці виробництво стійкого авіаційного пального
ФАО підтримала майже 17 тис. українських фермерів
Квоту на імпорт кукурудзи до Туреччини вибрано на 63%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом