Через зливи на Заході під загрозою посіви с/г культур
Поки Південь ат Центр України потерпають від тривалої посухи, Захід — заливає дощами. Особливо критична ситуація у Львівській області.
Про це розповів Сергій Уваров, менеджер з розвитку агротехнологій у північно-східному та західному регіоні LNZ Group.
За останні дві доби в окремих районах зафіксовано рекордні об’єми опадів — від 46 і аж до 65 мм.
Крім того, сильний вітер ламає гілки дерев, а поля подекуди повністю затоплені. Такі погодні умови створюють серйозні ризики для майбутнього врожаю.
Серед основних загроз:
- кореневі гнилі;
- вилягання посівів;
- вимокання культур.
Зернові перебувають під великою загрозою — надлишок вологи на тлі підвищених температур може призвести до стрімкого розвитку хвороб і суттєвих втрат урожайності.
«Зі свого боку, ми радимо агровиробникам уважно моніторити стан полів і за можливості проводити фунгіцидний захист після стабілізації погоди. Наразі ми активно аналізуємо ситуацію в регіонах і готові надати рекомендації зі зменшення ризиків», — підкреслив Сергій Уваров.
Наразі є повідомлення, що Львів та область підтопило через зливу, в результаті якої річка Зубра вийшла з берегів.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
На Черкащині завершили посівну кампанію
Індія збільшила імпорт соєвої олії у травні на тлі втрати цінової переваги пальмов...
У пріоритеті агросектору не обсяги продукції, а виробництво товарів із доданою вар...
Філіппіни закупили близько 170 тис. тонн фуражної пшениці
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом