Бруклін-Київ озвучив результати роботи трейдингового напрямку, який запустили наприкінці 2024 року
«Бруклін-Київ» за пів року роботи трейдингового напряму експортував 250 тис. т агропродукції. Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії.
У жовтні 2024 року компанія запустила трейдинговй напрямок. В листопаді були відвантажені перші партії з продовольчою пшеницею на експорт через власний термінал компанії в Одеському порту.
BROOKLYN TRADING експортував зокрема пшеницю, сою, кукурудзу та цукор. Продукцію закуповують в порту на умовах DAP (Одеса), а також з фермерських господарств та на елеваторах з організацією доставки до порту власними силами.
В компанії є домовленості про перевалку з елеваторами в Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Черкаській, Кіровоградській та Вінницькій областях.
Читайте також
ЄС без ілюзій: правила гри, ризики, стабільна маржа. Євроінтеграція в агро секторі
Геополітика та конкуренція змінюють баланс світового ринку пшениці
На Миколаївщині розпочали посадку ранньої картоплі під агроволокном
Виробництво пальмової олії в Індонезії не суттєво зросте у 2026 році
Господарство на Сумщині будує власний елеватор, щоб заощадити до 30 млн грн на суш...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом