Black Sea Grain & Oil Trade-2020: ефективний нетворкінг з Мобільним додатком конференції
УкрАгроКонсалт радий повідомити про підключення учасників Міжнародної конференції Black Sea Grain & Oil Trade-2020 до Мобільного додатку.
Додаток дозволяє делегатам максимально використовувати можливості нетворкінгу і переваги спілкування ще до початку заходу.
За допомогою Мобільного додатки делегати зможуть:
- Заздалегідь бачити список підтверджених учасників конференції
- Відправляти повідомлення іншим делегатам і призначати бізнес зустрічі
- Стежити за оновленням програми конференції, відзначити, що цікавлять доповіді
- Ставити запитання спікерам, брати участь в тематичних опитуваннях і багато іншого
Додаток активно 2 тижні до і 1 місяць після конференції.
Міжнародна конференція Black Sea Grain & Oil Trade є ідеальною платформою для обміну думками, обговорення ринкових тенденцій і налагодження контактів зі світовими лідерами агробізнесу.
Поспішайте дізнатися, що нового в програмі
Нагадуємо, що цього року конференція відбудеться у новому місці – в Event Hall Obolon – просторому сучасному комплексі на мальовничому березі Дніпра.
Ознайомитися з оновленим списком учасників конференції можна тут
Також цього року формат участі у конференції буде доповнений пакетом Online Edition. Нові пакети учасників включають:
- Пакет «LIVE EDITION» – 500 євро
- Пакет «ONLINE EDITION» – 250 євро
Детальніше про пакети участі можна дізнатись тут
Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися про ключові фактори успіху в умовах турбулентності на світових ринках.
Реєструйтесь зараз і долучайтесь до масштабного професійного заходу Причорноморського ринку! Працювати легко, коли це приносить задоволення.
Реєстрація
Реклама
Нагадуємо, що Міжнародна конференція «Black Sea Grain & Oil Trade-2020» відбудеться 2-3 вересня в Event Hall Obolon, м. Київ.
Організатор конференції – консалтингова агенція УкрАгроКонсалт. Генеральний Спонсор конференції – ACTAVA TRADING, Ексклюзивний Фінансовий спонсор – Credit Agricole, Офіційні Спонсори –SIERENTZ, MPOC. Спонсори конференції – НІБУЛОН, StoneX Group Inc. Конференція проходить за підтримки ГАФТА, УЗА та Асоціації УкрОліяПром.
Читайте також
BLACK SEA GRAIN.KYIV-2026 – Анонсовано програму!
Румунський соняшник на межі рекорду: дефіцит, експортний тиск і ціна. Баланси попи...
У ЄС прогнозують суттєве скорочення площ під картоплею
Україна скоротила експорт яловичини та великої рогатої худоби більш ніж на третину
Екологічна угода щодо сої в Бразилії під загрозою через антимонопольне розслідування
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом