Бізнес-тур до порту Констанца в рамках EURO GRAIN HUB Exchange & Forum, 26 квітня

Джерело:  УкрАгроКонсалт

Реєстрацію розпочато! Запрошуємо до бізнес-туру у порт Констанца, що організований ексклюзивно для учасників EURO GRAIN HUB Exchange & Forum. Тур включає відвідування зернових терміналів та зустріч з керівництвом порту.

Через блокаду чорноморських портів після початку війни українські експортери були змушені шукати альтернативні шляхи експорту зерна. Одним з таких шляхів став порт Констанца в Румунії – великий зерновий хаб для румунської, сербської, угорської, а тепер і української сільськогосподарської продукції.

Перевалка зерна в порту за останні 10 років зросла в 2.5 рази до 25 млн тонн зерна. Одним з драйверів для розвитку порту послужив той факт, що Констанца знаходиться на перетині торгових шляхів. Близькість до річки Дунай дозволяє румунському порту виступати в якості транзитних воріт для зерна Сербії, Угорщини, Болгарії та Австрії. З 2022 року порт Констанца почав відігравати не останню роль у експорті українського зерна.

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum –  нова регіональна платформа для ефективного спілкування, укладання контрактів в аграрному секторі, проведення дискусій з залученням фермерів, трейдерів, постачальників ресурсів, тваринницької та кормової галузі, зберігання, щоб допомогти операторам ринку зерна та олійних культур приборкати глобальну продовольчу інфляцію та зміцнити позиції України на світових ринках.

Унікальна експертиза та спільні зусилля організаторів – УкрАгроКонсалт, AgriPortal та AgroPortal – гарантують висококласну професійну програму, учасників та неперевершені можливості для спілкування.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ВИСТАВЦІ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Бажаєте співпрацювати, стати Партнером  чи надіслати питання?

Будь ласка:

registrations@eurograinevents.com

https://eurograinevents.com/

До зустрічі!

Позначки:, , , , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox