Польща викупила у фермерів більшу частину надлишків зерна
Польща вже викупила близько 60% надлишків зерна, щоб допомогти фермерам, які постраждали від напливу українського зерна до Польщі. Про це повідомив міністр сільського господарства Польщі Роберт Телус, пише Тhefirstnews.
Також Телус заохочував польських фермерів продавати своє зерно та скористатися державною допомогою, включаючи субсидії в розмірі 3000 злотих (670 євро) на гектар пшениці.
Він додав, що з березня по травень з Польщі було експортовано понад 3 млн тонн зерна.
Як раніше повідомлялося, Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) готова відправити українське надлишкове зерно з Євросоюзу до нужденних країн.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом