Бердянський порт рашисти планують використати для експорту зерна до Туреччини
Інфраструктуру порту Бердянська відновлено, гавань готова до роботи. Першим покупцем зерна може стати Туреччина.
Про це заявив псевдомер Бердянська та Бердянського району Олександр Сауленко, пише «Інтерфакс».
«У нас є перспективи укладання контрактів із Туреччиною», — сказав він.
За його словами, зібране у Бердянському районі зерно вже готове до продажу.
«Зерно піде звідси (через порт) 100%. Зерна досить багато в районі. Враховуючи те, що у нас скоро буде новий урожай, і треба буде звільняти складські приміщення, з зерном треба щось робити. І аграріям потрібно його продати, щоб заробити», — відзначив Сауленко.
Раніше повідомлялось, що вперше від початку війни українське зерно доставили до порту Іспанії.
Читайте також
TERRA FOOD встановили сонячну електростанцію на елеваторі та поділились, коли очік...
Ціна на пальмову олію знизилася у вівторок
Україна різко збільшила перевірку імпортних харчових продуктів
Відновлення перевезень через Ормузьку протоку підтримало ціни на сою та кукурудзу
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом