BASF та Yara International скорочують виробництво добрив через зростання цін на газ

Джерело:  Latifundist.com
мочевина удобрения

Найбільший у світі хімічний концерн BASF оголосив про скорочення виробництва аміаку у відповідь на зростання цін на газ. Yara International також скорочує виробництва добрив на кількох заводах. Про це пише Ofimagazine.

«Ми скорочуємо виробництво на об’єктах, які вимагають великих обсягів природного газу, таких як заводи з виробництва аміаку‎»‎, — заявив генеральний директор BASF Мартін Брудермюллер.

Генеральний директор BASF додав, що вищі витрати на енергію будуть переведені на споживачів, і аграрії можуть очікувати різкого збільшення витрат на добрива наступного року.

Заява BASF послідувала за заявою провідного норвезького виробника добрив Yara International про скорочення виробництва добрив на кількох заводах.

«На момент складання звіту Yara International скоротила виробництво до 1,3 млн т аміаку на рік і 1700 т готових добрив на рік», — зазначило видання.‎

Відзначається, що ціни на газ у Європі різко зросли після оголошення російського «Газпрому» наприкінці липня про те, що він скоротить щоденні поставки газу до Німеччини та інших країн Центральної Європи трубопроводом «Північний потік» приблизно до 20% пропускної спроможності трубопроводу.

На цьому фоні Європейська комісія (ЄК) запропонувала знизити тарифи на два ключові інгредієнти, які використовуються для виробництва азотних добрив, у спробі знизити виробничі витрати для фермерів

«Зниження тарифів допоможе ЄС створити більш диверсифікований портфель імпорту аміаку та сечовини, що захистить фермерів від коливань цін та стабілізує довгострокові ціни‎»‎, — відмітили в ЄК.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox