Астарта збільшила продажі цукру

Агропромхолдинг «Астарта» у січні – березні 2025 року реалізував 76,9 тис. т цукру, що на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це йдеться у звіті компанії.
Також збільшились продажі соєвого шроту — до 43,7 тис. т (+2%) та молока — до 30,9 тис. т (+1%).
Водночас реалізація пшениці зменшилась на 92% — до 6,6 тис. т, кукурудзи — на 48%, до 111,4 тис. т, соняшнику — на 18%, до 16 тис. т, соєвої олії — на 12%, до 12 тис. т.
Ріпак у вказаний період «Астарта» не продавала, хоча торік обсяги його реалізації за перший квартал сягнули 18,9 тис. т.
За даними компанії, за перші три місяці року ціни на цукор проти минулого року знизились на 8%, на соєвий шрот — на 13%. Натомість пшениця подорожчала на 4%, кукурудза — на 21%, соняшник — на 119%, соєва олія — на 45%, молоко — на 20%.
Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).
Читайте також
Myande Group – Платиновий Спонсор BLACK SEA OIL TRADE-2025
Китай зможе обійтися без американської сої щонайменше до кінця 2025 року
Аграрії Волині розпочали жнива соняшника
Пшенична криза в Пакистані через повені в Пенджабі, що знищили 30% запасів
На Черкащині побудують ще один завод із виробництва картоплі фрі
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом