«Астарта» оптимізує виробництво завдяки метеорологічному прогнозуванню

Джерело:  Аграрії разом
Астарта

Сьогодні у ТОВ АФ «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» працюють 7 метеостанцій і 1 датчик One Soil, що вимірює температуру й вологість ґрунту. Завдяки такому обладнанню агрономи підприємства завжди готові до погодних викликів, оскільки точно знають про найближчі температурні коливання, пориви вітру, засухи й зливи, рівень тиску та вологості на конкретній території.

Про це розповідає компанія «Астарта» на своїй Фейсбук-сторінці.

«Метеостанції дозволяють отримувати точну та детальну інформацію про поточний стан і прогноз погоди безпосередньо в місці її розташування. Метеорологічний прогноз у традиційних засобах інформації є узагальненим для досить великої території, і дуже часто є неточним чи помилковим. Натомість власна метеостанція дозволяє отримувати точні дані в тому місці, де вона встановлена. І допомагає весь рік стежити за погодними умовами на полі в режимі онлайн, підвищує впевненість в якості своєї продукції й своєчасному зборі врожаю. Вже сьогодні ми володіємо точним прогнозом від 8 до 48 годин», – розповідає начальник служби моніторингу Володимир Грицун, який займається встановленням і сервісним обслуговуванням даних станцій.

«Моя місія полягає в щоденній фіксації даних наших метеостанцій в «Щоденнику погоди», який ведеться на нашому підприємстві більше трьох років. З огляду на постійні зміни клімату, впевнена, що ці дані в майбутньому стануть корисними нашій компанії», – підсумовує метеорологиня компанії Юлія Матюх.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox