A’SPIK Group купує «дочку» ED&F Man

Джерело:  AgroPortal.ua
A'SPIK

Антимонопольний комітет України надав дозвіл A’SPIK Group на придбання дочірньої компанії ED&F Man.

Про це йдеться у повідомленні АМКУ.

«Надано дозвіл ТОВ «Агро-Ормс» (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» (смт Первомайське, Вітовський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», — говориться у повідомленні відомства.

ТОВ «Агро-Ормс» входить до структури A’SPIK Group. ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані» — дочірня компанія ED&F Man.

Для довідки: A’SPIK Group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи, а також тваринництвом. ТОВ «Старокостянтинівцукор» і ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного обсягу цукру, що дозволило увійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру. A’SPIK Group у липні 2020 р. завершив покупку ПрАТ «Красилівський цукровий завод».

Компанія ED&F Man заснована в 1783 році Джеймсом Маном в Лондоні. Вона є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств в 50 країнах світу. В Україні ED&F Man належить Засільський цукровий завод (Миколаївська область) та дочірнє підприємство «Юкрейніан Шугар Компані».

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox