«Аскет Шиппінг» збільшує потужність перевалки у портах Дунаю втричі

Джерело:  Elevatorist.com

Компанія «Аскет Шиппінг» збільшила потужність перевалки в портах Дунаю з 30 тис. т до 100 тис. т на місяць і працює над подовженням логістичного ланцюжка. Про це розповів виконавчий директор компанії Микола Гапеєв на конференції Black Sea Grain & Oil-2023.

За словами Миколи Гапеєва, компанія втратила 90% своїх потужностей через війну, тому зараз активно інвестує в розвиток альтернативних маршрутів експорту і подовжує зернові логістичні ланцюжки.

«Для того, щоб ефективно використовувалася портова інфраструктура, потрібно швидко вантажити судна і швидко їх обертати. Для цього наша компанія робить низку кроків. У нас, по-перше, є власні складські потужності загальною ємністю 20 тис. т, а по-друге, ми подовжуємо логістичний ланцюжок, починаємо працювати з клієнтом, забираючи зерно безпосередньо на елеваторі чи в полі. Таким чином ми розуміємо потік вантажу. Розуміємо, скільки автомобілів куди підходить, в яку точку, бо зараз у нас 99% логістики — автомобільна, і найголовніше — це мати судову партію. Ми всіма способами намагаємося накопичити вантаж біля порту, щоб порти навантажували судна», — пояснив виконавчий директор компанії.

Він також зазначив, що зернова логістика зараз не має правильних рішень. Те, що сьогодні здається правильним, через два тижні змінюється.

«Як ми бачимо, всі хотіли мати інвестиції ближче до порту, в порт почало «прилітати», то всі пішли думати, де мати склади із зерном», — уточнив експерт.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox