Аскет Шиппінг евакуюється на захід України
«Аскет Шиппінг» переміщує виробничі потужності на захід України та планує організовувати експортну логістику зернових з України через порти Дунаю та країн ЄС.
Про це на сторінці у Facebook повідомляє власниця компанії Катерина Русіна.
«Ми прийняли рішення про релокацію бізнесу на захід України і вже завершуємо процеси переміщення виробничої бази та працівників. Плануємо співпрацювати з елеваторами Західної України, Європи та відправляти вантажі залізничним та автомобільним транспортом у порти країн Європи.
У теперішніх умовах відновлення зернового експорту і створення нових логістичних потоків є питаннями економічної безпеки України. Ми над цим працюємо і робимо все належне, щоб налагодити нові шляхи експорту і довести, що Україна спроможна бути одним із провідних учасників світового аграрного ринку навіть під час війни», — пояснила вона.
Для довідки: «Аскет Шиппінг» надавав логістичні послуги з експортних відправлень зернових та харчових вантажів у сімох портах України — в Бердянську, Миколаєві, Одесі, Маріуполі, Херсоні, Дніпрі та Запоріжжі.
Читайте також
Україна готова до взаємного припинення ударів по зерновій логістиці та енергетиці ...
Ірландія вперше почала подавати біометан із харчових відходів безпосередньо в газо...
В наступних звітах УкрАгроКонсалт: ключові cигнали ринку
Блокада портів може пришвидшити розвиток агропереробки в Україні
Аргентина може стати головним бенефіціаром проблем з експортом зерна з Чорного мор...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом