Аргентина знизила експортне мито на багато сільгосппродуктів
Влада Аргентини знизила експортне мито на цілу низку сільгосппродуктів, ці зміни будуть постійними, повідомив президент країни Хав’єр Мілей.
“На м’ясо птиці та яловичину вони знизяться з 6,75% до 5%, на кукурудзу з 12% до 9,5%, на сорго з 12% до 9,5%, на соняшник з 7,5% до 5,5%, на сою з 33% до 26% і на соєві субпродукти з 31% до 24,5%” – заявив голова держави, виступаючи на заході в експоцентрі.
За його словами, влада прагне стимулювати сільськогосподарський сектор, який “останні 20 років серйозно страждав від цих податків”.
“Ці скорочення носять постійний характер і не будуть скасовані, поки я перебуваю при владі. Позбутися мит – нав’язлива ідея нашої адміністрації, і ми досягли значного прогресу в цьому напрямку”, – зазначив Мілей.
Читайте також
Семінар «Від гектарів до капіталу: як агробізнесу вийти на IPO» – 26 травня,...
Єгипет запускає мегапроєкт у пустелі для вирощування пшениці за допомогою «штучної...
Як формують сівозміну в господарстві, орієнтованому на забезпечення кормової бази ...
Дозвіл на ввезення до росії ГМО-сої продовжено на два роки
Україна завершила посівну цукрових буряків і встановила антирекорд за площею
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом