Аргентина знижує мита на експорт зерна
Міністр економіки Аргентини Луїс Капуто оголосив про зниження мита на експорт зерна, повідомляє La Depecha Diario.
Мито на вивезення пшениці та ячменю буде знижено з 9,5% до 7,5%, кукурудзи та сорго – з 9,5% до 8,5%, сої – з 265 до 24%, продуктів переробки сої – з 24,5% до 22,5%, соняшника – з 5,5% до 4,5%.
Це рішення має на увазі постійне зниження податкового навантаження на один із секторів, що приносять найбільший обсяг іноземної валюти в економіку Аргентини.
Читайте також
Українська пшениця 2026/27: експортні можливості на тлі цінового тиску
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Євросоюз спростить правила маркування хімічних речовин і добрив
Низька рентабельність може стримати продажі пшениці нового врожаю
Індія закликає фермерів переходити на менш вибагливі до вологи культури через нест...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом